З архіву ПУ. "Все, что нажито непосильным трудом"? Арештовано 143 об’єкти нерухомості, записані на близьких одіозного судді Вищого господарського суду

Ексголову Вищого госпсуду звинувачують у втручанні в автоматизовану систему документообігу і легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом.

Віктор Татьков

Печерський районний суд Києва наклав арешт на 143 об’єкти нерухомості, записані на родичів та близьких колишнього голови Вищого господарського суду Віктора Татькова, передають з посиланням на ухвалу суду від 21 серпня 2019 року.

Об этом сообщает Русский слон

В цілому, заборона розпорядження (у тому числі відчуження) нерухомим майном стосується 28 фізичних осіб та двох підприємств Лідер Групп» і «Ріалдон».

Як стверджує слідство, з метою приховування фактичного власника об`єктів нерухомості суддя Татьков залучив до схеми батьків дружини, сестру, низку родичів, няню дітей, водія та сина няні, довірених осіб, співмешканку та інших осіб.

Правоохоронці додають, що у них є достатні підстави вважати, що вказане нерухоме майно, придбано за рахунок коштів, одержаних Татьковим злочинним шляхом і він досі є його фактичним власником і вигодонабувачем.

Все арештоване майно генпрокуратура визнала речовими доказами у кримінальному провадженні, де підозру має суддя Віктор Татьков.

Окрім того, ГПУ клопотала суд передати ці об’єктив управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами. Однак слідчий суддя не задовольнила клопотання, оскільки воно виходить за межі предмету розгляду клопотання про арешт майна.

За версією правоохоронців, на початку 2011 року ексголова Вищого госпсуду створив стійке ієрархічне об`єднання, до якого в різний період часу залучив окремих суддів та керівників господарських судів України, працівників апарату цих судів, адвокатів, арбітражних керуючих, оцінювачів, службових осіб товарних бірж, членів сім`ї та інших близьких осіб.

Учасники цього об’єднання залучалися до вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, пов`язаних з систематичним отриманням неправомірної вигоди, незаконного збагачення, заволодіння державним та іншим майном, шляхом постановлення суддями господарських судів України неправосудних рішень, тиску на суддів з метою схилення їх до винесення таких рішень, втручання в автоматизовану систему документообігу суду з метою розподілення господарських справ на потрібного суддю та подальшої легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Крім того, суддя Віктор Татьков підозрюється в тому, що протягом лютого-квітня 2012 року отримав від невстановленої досудовим розслідуванням особи, яка діяла в інтересах ТОВ «Будспецсервіс» неправомірну вигоду у вигляді об`єктів нерухомості у будинках на вулиці Михайла Драгомирова у Києві (ЖК «Новопечерські Липки») за винесення на користь цього товариства судових рішень окремими суддями господарських судів України.

Також слідство підозрює цивільну дружину Татькова, співачку Ярославу Красильникову в легалізації 80 млн₴Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/z-arkhivu-pu-vse-chto-nazhyto-neposylnm-trudom-areshtovano-143-obiekty-nerukhomosti-zapysani-na-blyzkykh-odioznoho-suddi-vyshchoho-hospodarskoho-sudu-343756.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: news.best02@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: news.best02@gmail.com