РФ розробила новий метод отруєння «Новічком»Російським ученим вдалося розробити нову систему доставки отрути групи "Новічок" в організм за допомогою нанокапсул.

Об этом сообщает Русский слон


Як передає, про це йдеться у спільному розслідуванні Радіо Свобода, Bellingcat, Der Spiegel і The Insider.

Зазначається, що нова система дає змогу досягти відразу кількох цілей: зокрема, відстрочити його дію і "замаскувати" — обидва ці фактори проявилися під час отруєння російського політика Олексія Навального.

Журналісти також встановили, що провідну роль у цих розробках отруйних речовин сімейства "Новічок" відіграє розташований у Москві науковий центр "Сигнал", який формально займається експортним контролем.

Зазначається, що ще одна ключова організація в російській програмі створення отруйних речовин — Випробувальний інститут військової медицини у Санкт-Петербурзі. Його керівник Сергій Чепур не раз контактував як з директором і вченими "Сигналу", так і з високопоставленими офіцерами ГРУ, в тому числі незадовго до отруєння Сергія і Юлії Скрипалів. Очолюваний Чепуром інститут тісно пов’язаний з петербурзькою Військово-медичною академією ім. Кірова, яку закінчив один з "солсберійських отруйників", військовий лікар Олександр Мишкін ("Олександр Петров"). Чепур не раз телефонував як Мишкіну, так і його начальнику, генерал-майору Андрію Авер’янову, командиру військової частини ГРУ №29155.

Як повідомлялося раніше, минулого тижня уряд Великої Британії слідом за ЄС запровадив обмежувальні заходи проти 6 росіян і однієї організації за отруєння російського політика Олексія Навального.

Навальному стало погано в літаку 20 серпня по дорозі з Сибіру в Москву. Його поклали в лікарню в Омську, а через два дні відправили в Берлін. Німецькі експерти виявили в організмі Навального сліди отруєння нервово-паралітичною речовиною групи «Новічок». Лабораторії Німеччини, Франції та Швеції, а також експерти Організації із заборони хімічної зброї підтвердили факт отруєння.

Російська влада продовжує заперечувати причетність до отруєння опозиціонера, обвинувачуючи Захід і ОЗХЗ у маніпулюванні фактами і в політизації справи.

«Аргумент»Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/rf-rozrobila-novii-metod-otru-nnya-nov-chkom”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: news.best02@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: news.best02@gmail.com