Хіти тижня. Все дуже просто! Названо корисну звичку, яка істотно знижує ризик серцевих захворювань та інсульту

Вчені визначили залежність між сном і розвитком серцевих захворювань та інсульту. Згідно з недавнім дослідженням, здоровий сон може позитивно вплинути на ризик розвитку цих станів. Дослідники вирішили перевірити, як сон впливає на генетичну схильність розвитку хвороб, передають

Об этом сообщает Компромат 2.0

Дослідження ґрунтувалося на даних 385 292 учасників, у яких не було виявлено серцево-судинні захворювання. До групи низького ризику розвитку цих хвороб, а також інфаркту потрапили люди, які сплять 7-8 годин на добу, рідко страждають безсонням. Серед додаткових факторів – ранній підйом, відсутність хропіння і часта надмірна денна сонливість.

"В середньому за 8,5 років спостереження ми зареєстрували 7280 випадків серцево-судинних захворювань (ССЗ), включаючи 4667 випадків ішемічної хвороби серця (ІХС) та 2650 випадків інсульту", – говорять дослідники.

Вчені оцінювали якість сну за шкалою від 0 до 5 балів, де 5 – найбільш якісний сон. У порівнянні з тими, хто мав оцінку сну 0-1, учасники з оцінкою 5 на 35% (19-48%), 34% (22-44%), і 34% (25-42%) знизили ризик розвитку ССЗ, ІХС та інсульту відповідно. Майже 10% серцево-судинних подій у цієї когорти можна пояснити поганим сном. Учасники з поганим сном і високим генетичним ризиком показали найвищий ризик ІХС та інсульту.

При звичайній оцінці кожен додатковий бал здорового сну асоціювався зі зниженням ризику ССЗ на 8%, ризику ІХС на 9% і зниженням ризику інсульту на 7%. Результати були в основному незмінними з подальшим коригуванням на соціально-демографічні або екологічні фактори. Фахівці підтверджують, що це лише первинні результати дослідження, але навіть вони дуже показові. При цьому вчені також заявляють, що їх аналіз вимагає подальшого дослідження.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-vse-duzhe-prosto-nazvano-korysnu-zvychku-iaka-istotno-znyzhuie-ryzyk-sertsevykh-zakhvoriuvan-ta-insultu-353004.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: news.best02@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: news.best02@gmail.com