Ексглава МВС Захарченко хоче очолити бойовиків на Донбасі

Захарченко обіймав посаду міністра внутрішніх справ у 2011 2014 роках

Колишній глава Міністерства внутрішніх справ України Віталій Захарченко хоче очолити російських терористів на Донбасі. Про це він заявив 22 лютого в інтерв’ю пропагандистам Russia Today.

Об этом сообщает ПЛАТЦДАРМ

Захарченко вважає, що окуповані території Донецької та Луганської областей треба об’єднати під владою бойовиків, і він готовий очолити об’єднану терористичну організацію.

"Якщо таке питання постане і народ захоче мене там бачити як президента. У мене досить сил і досвіду. Так, я готовий", – сказав Захарченко.

На запитання, чи готовий він до конкуренції, Захарченко відповів позитивно. Як "конкурента" він бачить терориста Дениса Пушиліна.

Захарченко обіймав посаду міністра внутрішніх справ у 2011–2014 роках. Після зміни влади в лютому 2014 року втік із країни.

Міністерство внутрішніх справ оголосило його в розшук 2014 рок. Згідно з постановою Ради Європейського союзу від 5 березня 2014 року, до Захарченка потрібно застосовувати обмежувальні заходи, зокрема заморозити всі грошові кошти й економічні ресурси, що належать йому або перебувають під його контролем. У грудні 2015 року повідомляли, що Захарченко влаштувався працювати експертом у комітет із власності Держдуми РФ, прийняв російське громадянство, але відмовлятися від українського не збирається.

У квітні 2018 року суд дав дозвіл на спеціальне досудове розслідування стосовно Захарченка, повідомляли в Генпрокуратурі. За версією слідства, він організував перевищення влади і службових повноважень співробітниками правоохоронних органів з метою перешкоджання проведенню акцій протесту в Києві 2014 року.

У серпні 2019 року Захарченка заочно заарештували.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/eks-glava-mvs-zaharchenko-hoche-ocholiti-bojovikiv-na-donbasi-1541123.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: news.best02@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: news.best02@gmail.com