Маша Лаврова закликає "одуматись, поки не пізно": У Німеччині закривають банківські рахунки Russia Today

Russia Today відмовили у співпраці інші великі німецькі та міжнародні банки.

У Німеччині банківський концерн "Commerzbank" вирішив із 31 травня 2021 року закрити рахунки і припинити фінансові операції інформаційних агентств Russia Today в Німеччині та Ruptly. Письмове повідомлення про це банк надіслав 26 лютого. Таку заяву зробила представниця міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова, передають із посиланням на "РИА Новости".

Об этом сообщает АРМС ДАТА

За словами Захарової, банк не пояснив причину такого рішення і вирішив розірвати співпрацю з клієнтами в односторонньому порядку. Крім того, Russia Today відмовили у співпраці інші великі німецькі та міжнародні банки. "Десятки великих німецьких і міжнародних банків, а також регіональних фінансових установ, в які звернулися колеги з Russia Today, вже відповіли відмовою у співпраці – без будь-якої серйозної аргументації, взагалі ніяк не пояснюючи свої дії", – сказала представниця МЗС РФ.

Захарова додала, що в Росії не прийматимуть посилання на корпоративні правила фінансових установ, бо "це неправда". За її словами, Німеччина вже не вперше хоче "перекрити кисень" російським журналістам. Вона анонсувала жорсткі заходи у відповідь на адресу німецьких журналістів у Росії, якщо в Німеччині не буде забезпечено нормальну роботу співробітників ЗМІ РФ, і закликала Берлін "одуматися".

"З усією серйозністю закликаємо Берлін одуматися, забезпечити нормальне функціонування зазначених медіакомпаній, скасувати будь-які рестриктивні (обмежувальні. – Ред.) заходи, які ускладнюють роботу засобів масової інформації. В іншому разі змушені будемо вжити жорстких заходів щодо німецьких засобів масової інформації, що працюють у Росії. Щиро скажу: правда, не хочеться. Тож давайте не будемо створювати прецедент і привід", – заявила Захарова.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/masha-lavrova-zaklykaie-odumatys-poky-ne-pizno-u-nimechchyni-zakryvaiut-bankivski-rakhunky-russia-today-366672.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: [email protected]