Нардеп Монастирський: Думаю, що новий законопроєкт про обіг зброї з’явиться протягом найближчого місяця

У січні профільний комітет рекомендував розглянути перший законопроєкт і відхилити другий. 4 березня парламент відхилив проєкт №4335 та альтернативні законопроєкти.

Об этом сообщает Информбюро


Законопроєкт №4335 передбачав введення в Україні посвідчення власника зброї (за аналогією з посвідченням водія) і технічного паспорта на кожну її одиницю. Крім того, в Україні планували ввести Єдиний державний реєстр цивільної зброї і заснувати курси, на яких будуть розповідати про зброю і вчити нею користуватися. Законопроєкт також визначає заборонену до обігу зброю.


У Міністерстві внутрішніх справ та Нацполіції заявляли про необхідність ухвалення законопроєкту про обіг цивільної вогнепальної зброї, але виступали категорично проти обігу короткоствольної зброї. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко пропонував винести питання про легалізацію зброї на референдум.


У вересні 2020 року президент України Володимир Зеленський відповів на петицію №22 / 053416-ЕП щодо законодавчого врегулювання питань обігу зброї та заявив, що вважає передчасною її легалізацію у країні.


У пояснювальній записці до законопроєкту №4335 ідеться (.docx), що, за даними МВС, громадяни України легально володіють 1,3 млн одиниць вогнепальної зброї. А кількість неврахованої вогнепальної зброї у країні перевищує 4,5 млн одиниць, заявив глава Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін у коментарі "Україна 24".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/nardep-monastirskij-dumaju-shcho-novij-zakonoproekt-pro-obig-zbroji-z-javitsja-protjagom-najblizhchogo-misjatsja-1542584.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: [email protected]