258 дітей Дніпропетровщини отримують психологічну допомогу

258 маленьких жителів Дніпропетровщини знаходяться в центрах соціально-психологічної реабілітації. 14 — приєдналися минулого тижня. Там вони отримують соціальну, психологічну, педагогічну, медичну та правову допомогу. Про це повідомили в Службі у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації. Як пояснили в Службі, серед вихованців центру не тільки сироти: «Це діти, вилучені з неблагополучних сімей через загрозу їх здоров’ю та життю, діти, які зазнали насильства та ті, що залишилися без піклування батьків або осіб, які їх замінюють», — пояснила начальник відділу захисту прав дитини, усиновлення та розвитку сімейних форм виховання Служби Світлана Чернета.

Діти можуть жити в таких центрах декілька місяців, чекаючи, коли їм дадуть статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. Далі їх усиновлять, влаштують до дитячого будинку сімейного типу або повернуть у родину.

Тим часом дітям надають комплексну допомогу і навіть вчать: «Вони відвідують школи, які розташовані поблизу центру, — розповіла Світлана Чернета. – Крім того, в центрах є медики і психологи».

За минулий тиждень нову сім’ю знайшли двоє вихованців центрів. Всього з початку року: 125. В області 7 таких центрів: по два в Дніпропетровську і Кривому Розі, по одному в Марганці, Дніпродзержинську та Апостолівському районі.

Всього в центрах протягом 1 півріччя 2015 року отримали допомогу 552 дитини, з них віком від 3 до 6 років – 171, від 7 до 14 років – 299, від 15 до 18 років – 82.

http://nf.dp.ua/2015/07/258-ditey-dnipropetrovshchyny-otrymuyut-psykholohichnu-dopomohu/

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru