Міська рада збільшила фінансування ЗМІ для висвітлення своєї діяльності22 липня депутати проголосували за питання «Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м. Полтава та фінансової підтримки засобів масової інформації на 2016 рік». Згідно з цими змінами, здійснюватиметься перерозподіл уже виділених із бюджету коштів.

Даним рішенням міська рада зменшує фінансування на 75 тис. грн ОДТРК «Лтава» та на 10 тис. грн газети «Коло». Натомість на 110 тис. грн збільшується фінансування телеканалу «ІРТ» і на 75 тис. грн телеканалу «МІСТО». Секретар міської ради Оксана Деркач повідомила, що це пов’язано із тим, що телеканали «МІСТО» та «ІРТ» видають в ефір події, що відбуваються в Полтаві, а «Лтава» більше зорієнтована на область. Усього на фінансування ЗМІ виділять 1 млн 690 тис. грн.
За відповідне рішення проголосували 22 депутати міської ради – це мінімальна кількість необхідних голосів для ухвалення рішення. Проти голосували депутати від фракцій ВО "Свобода", "Партії простих людей Сергія Капліна" та обєднання "Самопоміч". Андрій Матковський, який має прямий вплив на телеканал «ІРТ» та опосередкований на телеканал «МІСТО», утримався від голосування.

Щодо збільшення фінансування ЗМІ висловився депутат Юліан Матвійчук:

«Що висвітлювати? У нас більше буде сесій чи комісій? У три рази більше комісій?»

Міський голова відповів на ці питання ствердно. Після цього Матвійчук звернувся до присутніх представників вищевказаних ЗМІ:

«Шановні журналісти, вам збільшують фінансування, але заробітні плати не збільшаться!»

Нагадаємо, учора, 21 липня, у студії ГромадськогоТБ.Полтава ми обговорили це питання з Юліаном Матвійчуком. Також у програмі фінансування фігурує ТОВ «Інформаційне агентство «Новий день», на яке виділять 20 тис. грн. Депутат повідомляв, що йому це агентство не відоме.

Однак у YouTube міститься хвилинне відео, опубліковане «Новим днем» 9 серпня 2015 року, де Юліан Матвійчук говорить на камеру про загиблого учасника бойових дій Дмитра Коряка.

З цього приводу Матвійчук каже, що після повернення з війни він давав багато коментарів журналістам. На тому, які саме це були видання, він увагу не загострював.

«Вже знайшли, що це за агенство. Там 20 000 на ролики для ради», – зазначив сьогодні у Facebook депутат.

Міська рада збільшила фінансування ЗМІ для висвітлення своєї діяльності


Источник: https://www.youtube.com/watch?v=WTzk7p31zGA
Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: [email protected]