Рік тому на будівництві на Тисмениччині сталося вбивство. Обвинувачений на волі, а потерпіла каже, що справу затягують

news-image: Рік тому на будівництві на Тисмениччині сталося вбивство. Обвинувачений на волі, а потерпіла каже, що справу затягують
Сьогодні, 31 травня, у Тисменицькому районному суді відбулося 9 судове засідання у справі щодо франківця Степана Кловака, якого підозрюють у завданні умисного тяжкого тілесного ушкодження, яке призвело до смерті.

Подія сталася 23 червня 2016 року у селі Стриганці. Потерпілий 41-річний Зіновій Чемерис у цей день пішов на роботу на будівництво. Через дорогу була інша будова. Як йдеться у справі, Зіновій стверджував, що хтось викликав його із іншої будови, і раптово вдарив. Внаслідок побоїв у чоловіка був розламаний череп, зламане ребро, відбита нирка, синець під лівим оком і розбита губа. Потерпілий помер через тиждень у реанімації. Напівсиротами залишилися двоє малолітніх дітей, передає із зали суду “Галка”.

Обвинувачений заперечує свою провину. Його відпустили під домашній арешт. Чоловікові загрожує від 7 до 10 років ув’язнення згідно зі статтею 121 частини 3.

Дружина померлого Оксана Чемерис вважає, що справу навмисне затягують – засідання декілька разів переносили, і не з’являється основний свідок у справі – Лужицький – власник будови, на якій працював потерпілий.

“У міліції теж затягували справу, доки ми не звернулися в обласну прокуратуру. Коли надійшло звернення від прокуратури, тоді провели слідчий експеримент і експертизу. Обвинувачений хоче умовне”, – каже жінка.

На сьогоднішньому засіданні мали допитати Лужицького, однак він знову не з’явився. Івано-Франківська поліція не виконала ухвалу суду щодо виклику свідка. У зв’язку з цим суддя запропонував знову перенести справу. Обидві сторони погодилися.

Суддя зобов’язав прокурора надіслати реагування щодо невиконання поліцією ухвали суду та переніс засідання на 12:00 21 червня.Джерело статті: “http://www.blitz.if.ua/news/rik-tomu-na-budivnyctvi-na-tysmenychchyni-stalosya-vbyvstvo-obvynuvachenyy-na-voli-a-poterpila-kazhe-scho-spravu-zatyaguyut1.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru