Меган Маркл святкує день народження. Вісім цитат герцогині Сассекської

Об этом сообщает 47kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні, 4 серпня, дружина принца Гаррі Меган Маркл відзначає день народження.

Герцогині Сассекській, яка напередодні увійшла в список найвпливовіших людей в Мережі за версією Time, виповнилося 38 років.

З нагоди дня народження Меган Маркл НВ Style публікує вісім надихаючих цитат про кохання, жіночу силу і успіх.

«Не витрачайте на що-небудь навіть п’ять хвилин, якщо ви не збираєтеся займатися цим п’ять років».

«Я мріяла про різне, але ніколи не могла уявити, що моє життя може бути таким приголомшливим. Поза всякими сумнівами, я найщасливіша дівчина в світі!».

«Я ніколи не хотіла бути леді, яка обідає (фраза, яку часто використовують для опису заможних жінок, які перебувають у шлюбі і не працюють, але зустрічаються на соціальних обідах, — прим. ред). Я завжди хотіла бути жінкою, яка працює. Це те, що живить мою душу і сприяє досягненню нових цілей».

«Є так багато важливих речей, які ви повинні зробити для себе — зміцнити свою незалежність і дати собі можливість для зростання. Зрештою, справжнє щастя починається з любові до себе. І насолоджуватися своєю власною компанією — найкращий початок для цієї хвилюючої пригоди».

«Я не думаю про титули і ролі. Я просто роблю те, що здається мені правильним».

«Зробіть вибір: продовжуйте жити своїм життям, відчуваючи себе заплутаним в цій прірві власного нерозуміння, або станьте особистістю, незалежною від цього. Я думаю, що мужність вийти за рамки загальноприйнятих норм — це найголовніше».

Читайте також: Стали известны причины, из-за которых принц Гарри и Меган Маркл могут покинуть Британию

«Нам просто потрібно бути добрішими до себе. Тільки уявіть, наскільки сильно ми б відчували себе краще, якби ставилися до себе так, як ставимося до нашого найкращого друга. Любіть себе, поважайте себе. Ви заслуговуєте на це».

«Якщо щось пішло не так, немає справедливості, має місце нерівність, то хтось повинен щось зробити. Чому б це не зробити мені?».

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

НВДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1564915963-megan-markl-svyatkue-den-narodzhennya-visim-tsitat-gertsogini.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru