Чи збудують у Львові крематорій

Чи збудують у Львові крематорій. Львів’яни мають ще 12 днів, щоб підтримати відповідну ініціативу на порталі місцевих петицій.

Як повідомило радіо "Львівська хвиля", за ідею підписалося понад три сотні містян, для розгляду необхідно 500 голосів. Об этом сообщает pg12.in.ua со ссылкой на СМИ.


Автор петиції наголошує, наявні в місті кладовища переповнені, площі які вони займають використовуються неефективно. На кладовищах процвітає тіньовий бізнес з продажу місць. Багато могил покинутих, або недоглянутих. Натомість будівництво пам’ятників та гробівців занадто дороге для пересічних львів’ян, витрати на них є неефективним використанням коштів, бізнес в цій галузі часто тіньовий.


Кремація та облаштування на кладовищах відведених міць для поховань кремованих останків, стандартизація надгробків та зменшення потреби у площах кладовищ та раціональне їх використання — здатні суттєво покращити ситуацію та полегшити для багатьох львів’ян процес прощання з померлими та догляду за місцем поховання.


Зазначимо, підписати петицію можна ще 12 днів.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/chy_zbuduyut_u_lvovi_krematoriy_322977.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru