Путіну потрібна була лише одна людина – і це не пропагандист Вишинський

Кирило Вишинський

У Москві пройшла перша після обміну ув’язненими між Росією і Україною пресконференція журналіста Кирила Вишинського. Об этом сообщает kontury.in.ua со ссылкой на СМИ.

Власне, відразу після того, як російський літак із звільненими Україною росіянами і українцями (як відомо, більша частина людей, яких зажадала Росія – не її громадяни, а громадяни України), стало ясно, що саме Вишинський і буде обличчям цього обміну.

Важливо: У Крим повернусь хіба на танках, – Сенцов

Про решту звільнених, перш за все про колишнього командуючого ППО "Донецької народної республіки" Володимира Цемаха, видача якого і стала причиною обміну, російські ЗМІ намагаються мовчати. Головний редактор телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян навіть заблюрила на опублікованій в соціальних мережах фотографії звільнених практично всі обличчя – крім, власне, Вишинського.

Наши возвращаются. Уже летят. pic.twitter.com/NdcmblWdu5

— Маргарита Симоньян (@M_Simonyan) 7. září 2019

"Залізний зек" замовк

Замовк і Telegram-канал "залізного зека" і "снайпера ДНР" Ігоря Кімаковського, який той вів з кінця серпня. Як відомо, Україна – не Росія і вести такий канал виявилося більш простим з української в’язниці, ніж з російської волі.

кімаковський
Ігор Кімаковський / Фото Українська правда

Втім, у своєму Telegram-каналі Кімаковський, який воював за "ДНР", називає себе постачальником гуманітарної допомоги населенню Донбасу – не більше того.

Саме такий колективний образ несправедливо заарештованих і засуджених створював на своїй пресконференції і Вишинський, який стверджував, що деякі з переданих Україною ні в чому не винні.

У компанії вбивць і терористів

Втім особливого ентузіазму в цих словах журналіста РІА Новості не спостерігалося: Вишинський намагався максимально дистанціюватися від своїх попутників і зазначив, що мало з ними знайомий. Це й не дивно: ігнорувати інформацію про те, що серед переданих Росії людей є класичні вбивці і терористи, дуже важко – якщо, звичайно, замислюєшся про своє майбутнє.

Цікаво: Питання залишається відкритим, – Сенцов відповів, чи піде у політику

А Вишинський про своє майбутнє замислюється – саме тому він практично до останнього часу не погоджувався на обмін і висловлював бажання залишитися в Україні, щоб довести свою невинність.

Але присутність Вишинського серед звільнених виявилася необхідною Кремлю з однієї простої причини: його видача завершувала архітектуру обміну. Архітектуру, в якій Цемах, показань якого на процесі по "Боїнгу" побоювалося російське керівництво – це і є головна і, по суті, єдина постать, заради видачі якої Володимир Путін погодився з обміном, Вишинський – прикриття, а всі інші – навантаження, про яке в Росії не згадували аж до затримання Цемаха.

І те, що Вишинський, який усвідомлював свою роль у всій цій операції "порятунку Цемаха", а по суті, порятунку Путіна і російського керівництва від міжнародного трибуналу, виконанню цієї ролі опирався, є цілком природним.

Як цілком природним є і те, що він не міг цієї ролі уникнути.

Автор: Віталій Портников

політв’язні які повернулись в україну

морякі які повернулись в Україну

Перша пресконференція звільнених політв’язнів Кольченка та Сенцова: Ця імперія побудована на брехні, – Сенцов про Росію і її агресію проти України

blog_ava
Чому обмін полоненими між Україною та Росією не відбувся раніше
сьогодні
2981
Автор: Блог Медіа

Джерело статті: “http://24tv.ua/u_kompaniyi_vbivts_i_teroristiv_yaka_rol_propagandista_vishinskogo_v_obmini_polonenimi_n1203481”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru