Нацгвардії можна: мережу розлютило відео з порушниками на спецавто в Києві

У Києві спецавтомобіль з написом "Безпека дорожнього руху" порушив правила дорожнього руху.

Об этом сообщает Дедал


Відповідне відео розміщено на сторінці "Київ оперативний" у Facebook.


"На дверях гордо написано "Безпека дорожнього руху". Хіба такі порушення правил дійсно безпечні?", — йдеться у підписі під відео.


Судячи з усього, відео знято на столичній вулиці Кирилівській (раніше — Фрунзе). На одній з дільниць вулиці трамвайні колії відокремлені від проїзної частини бордюром. Однак, щоб не стояти в пробках, водії часто переїжджають через бордюр та рухаються по бетонному покриттю на шляху проходження трамвая.Користувачі соцмережі обурилися побаченим.


"Нацгвардії можна", — написав користувач Андрій Мальчик.


"Всі сконцентрувалися на порушеннях, але ніхто не задає питання, через що в місті пробки? Так на тому перехресті (вулиць Кирилівської та Сирецької) хтось копає та шукає золото вже місяць. Дві смуги для проїзду перекриті ... Всі по зустрічній об’їжджають", — зазначив Андрій Андрєєв.


"Незабаром мине рік відтоді (як перехрестя перерили). Два дні копають — тиждень відпочивають", — написав Юрій Яцюк."Кобру" потрібно повернути. Тоді всі будуть остерігатися порушень, навіть з мигалками", — зазначила користувач з ніком Nata Sob.Як повідомляв "Апостроф", раніше адвокат колишнього президента Віктора Януковича порушив правила дорожнього руху в Києві.


Також раніше колишній нападник київського "Динамо" нагрубив поліцейським, зробивши порушення в Києві.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-05-22/natsgvardii-mojno-set-razozlilo-video-s-narushitelyami-na-spetsavto-v-kieve/198012”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru