За минулу добу львівські лабораторії зробили рекордну кількість ПЛР-аналізів

За минулу добу львівські лабораторії зробили рекордну кількість ПЛР-аналізів

За минулу добу в лабораторіях Львова зробили рекордну кількість ПЛР-аналізів. Загалом за четвер, 21 травня, в лабораторіях міста за добу провели 426 ПЛР-аналізів. Про це розповіла заступниця міського голови й очільниця міського штабу протидії Covid-19 Галина Слічна.

Об этом сообщает Московский репортер

Нагадаймо, у Львові ПЛР-тести роблять: вірусологічна і лабораторія особливо небезпечних інфекцій, що належать Львівському обласному лабораторному центру (вул. Круп’ярська), лабораторія медуніверситету (вул. Зелена), лабораторія військогового госпіталю (вул. Чехова). Четверта лабораторія в місті, що діагностує Covid-19, запрацювала цього тижня на базі Центру легеневого здоров’я. Також ZAXID.NET розповідав про те, як проводять ПЛР-тестування у львівських лабораторіях.

Нагадаймо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий зазначав, що в лабораторіях Львова планують проводити до півтисячі ПЛР-досліджень за добу. Адже, за словами мера, через збільшення кількості підозр на коронавірусну інфекцію, мінімум, який доведеться тестувати щоденно, — до 500 ПЛР-тестів.

До слова, станом на 22 травня у Львові та на Львівщині підтверджено 1240 випадків інфікування коронавірусом, з них 33 — летальні (з них 14 — львів’яни). 250 пацієнтів одужало (з них 140 — мешканці Львова).


Джерело статті: “https://zaxid.net/za_minulu_dobu_lvivski_laboratoriyi_zrobili_rekordnu_kilkist_plr_analiziv_n1502579”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru