Зірка Голлівуду розповів про сексуальні домагання

Відомий американський актор Джон Малкович розповів про інцидент з домаганнями, який стався в його юності.

Об этом сообщает Moscow Post

Він зізнався, що в 19-річному віці до нього чіплявся його 50-річний викладач, пише The Guardian.

Зірка Голлівуду розповів про сексуальні домагання

"Коли я був зовсім молодий і вчився в театральній школі, на моєму відділенні був один професор, який давав неприємні мені знаки уваги. Мені було 19 років, а йому 50. Мені дуже пощастило, я сказав йому, що не схвалюю цього, і все припинилося. І це була людина, яку я до цього поважав і дуже любив як вчителя. Але життя після цього продовжилося. Правда, я поміняв школу, але зовсім не за це", — заявив актор.

За словами Малковича, інцидент, який з ним стався, не варто порівнювати з тим, що пережили сотні жінок, які постраждали від домагань Харві Вайнштейна.

"Ситуація з Вайнштейном зовсім інша. Вона поширювалася на всю індустрію: це було жахливо для жінок, але це також підривало саму ідею роботи... Це жахливо, коли чиясь кар’єра залежить від того, яку сексуальну послугу вони можуть надати в обмін на роботу", — сказав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Кілька десятків жінок заявили про домагання з боку Вайнштейна. В кінці травня 2018 року його випустили з-під варти під заставу в мільйон доларів.


  • Перед цим Вайнштейн позбувся місця у власній однойменній компанії, нинішні власники якої навіть подумували змінити її назву. Продюсеру загрожували від 10 років в’язниці до довічного ув’язнення.


  • Актриса Джессіка Манн, яка раніше звинуватила Ванштейна в зґвалтуванні, несподівано зізналася в "кращому оргазмі з пережитих" від сексу з ним.


Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/zirka-gollivudu-rozpoviv-pro-seksualni-domagannya.htm”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости регионов

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: centerpr2017@yandex.ru