У Запоріжжі викрито лікарів «Міської лікарні № 3», які дерли з хворих гроші за надання безоплатних медичних послуг «

Запорожье 3-я больница

За процесуального керівництва Вознесенівської окружної прокуратури м. Запоріжжя лікарів комунального підприємства «Міська лікарня № 3» викрито на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). За даними слідства, дві посадові особи медичної установи за попередньою змовою налагодили механізм незаконного отримання коштів із пацієнтів за надання медичних послуг, які мали б бути безоплатними, повідомляє operkor з посиланням на прокуратуру Запорізької області

Об этом сообщает Вневоле


Загальна сума коштів, отриманих від злочинної схеми становила майже 200 тис. грн щомісяця.


Одного з лікарів затримано в порядку ст. 208 КПК України у приміщенні лікарні під час чергової передачі коштів у розмірі 12 тис. грн за проведення операції літній жінці. Наразі затриманому повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.


Під час проведених обшуків у службових кабінетах лікарів правоохоронцями вилучено значну суму коштів. Досудове слідство у кримінальному провадженні триває. Заходи з викриття проводились прокуратурою спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Запорізькій області ДСР Нацполіції поліції України та Відділом поліції № 1 Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Джерело статті: “https://operkor.wordpress.com/2021/05/24/у-запоріжжя-викрито-лікарів-міської/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: [email protected]