Подільські поліцейські викрили містянку у незаконному заволодінні грошима та підробці документів

Протягом 2015-2017 років 43-річна жінка, яка на той час обіймала посаду бухгалтера у сільськогосподарському підприємстві, привласнила понад двісті тисяч гривень.

Нестачу коштів помітили під час інвентаризації. В ході слідства з’ясувалося, що жінка, бувши матеріально-відповідальною особою та маючи доступ до грошей, викрадала з каси суми від двох до дванадцяти тисяч гривень. Для того, щоб приховати сліди злочину, вона підробляла підписи орендодавців у платіжних відомостях, а потім неодноразово використовувала фальсифіковані документи для формування бухгалтерської звітності.

«Слідчі кваліфікували дії зловмисниці за двома статтями Кримінального кодексу України: частинами 1 та 3 статті 191 та частинами 1,3 і 4 статті 358. За привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, підроблення офіційних документів та їх використання підозрюваній загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Найближчим часом обвинувальний акт і матеріали кримінального провадження будуть направлені до суду», — розповів начальник Подільського районного управління поліції Олександр Ноздратенко.

Подільське районне управління поліції в Одеській області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/podilski-policzejski-vykryly-mistyanku-u-nezakonnomu-zavolodinni-groshyma-ta-pidrobczi-dokumentiv/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: [email protected]