Кравчук розповів, чи варто очікувати на летальну зброю від Сполучених Штатів після візиту Блінкена

Україна буде розвивати військову співпрацю зі США та іншими країнами НАТО. Час, коли Києву не продавали летальне озброєння, залишився в минулому. Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" перший президент України Леонід Кравчук, коментуючи візит до України держсекретаря США Ентоні Блінкена, передає .

kravchuk
Фото: LEONID-KRAVCHUK.COM.UA

"Блінкен підтвердив, що і в бюджеті, і в інших органах влади такі кошти передбачені, і військово-технічна співпраця буде розгортатися, і не тільки зі США. Візит Зеленського до Великобританії завершився підписанням саме такого документа про військово-технічне співробітництво, так само завершився візит і до Туреччини. Я цим хочу сказати, що минув час, коли нам казали "не можна продавати летальну зброю, це може бути тільки захисна зброя". Тепер ми знаємо, що йдеться про будь-яку зброю, літальні апарати, протитанкову зброю, все це буде купуватися і продаватися", – заявив він.

Нагадаймо, що учора президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Державним секретарем Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкеном.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, засуджений у "справі Сенцова" політв’язень Чирній вийшов на волю.

Читати також:
Засуджений у “справі Сенцова” політв’язень Чирній вийшов на волю
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/kravchuk-rozpoviv-chy-varto-ochikuvaty-na-letalnu-zbroyu-vid-spoluchenyh-shtativ-pislya-vizytu-blinkena/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Copyright © 2009- . http://pila-ua.info

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение.
Материалы удаляются с сайтов: а) по просьбам, претензиях; б) в случае аргументированных опровержений; в) согласно решения суда. Запрос для получения данных об ответчике, а также претензии и опровержения направляйте на email: [email protected]